Wyświetl pojedynczy post
Matijas
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52749
Stary 21.12.2011, 18:39
Głowa to najlepsze co mogłoby się nam trafić, zarówno pod względem charakterologicznym, jak i czysto piłkarskim. Jeśli będzie taka opcja - brać, a reszta niech się uczy. Głowacki z Diazem/Bunozą/Czekajem(kolejność nieprzypadkowa - zobaczymy, jak to się wszystko będzie rozwijać, trzymam kciuki za Michała, aczkolwiek nie podniecam się jednym meczem) stworzyliby naprawdę solidną parę stoperów. Może nie tylko na ligę. Arek to tzw. "international level" i, co jak co, PRAWDZIWY WIŚLAK. Piszcie co chcecie, płaczcie, ale Głowa to gość. Gdyby tylko była taka możliwość...
Odpowiedz cytując