Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#718
Stary 21.12.2011, 17:56
Sprawa wyboru trenera jest dla mnie jasna. Jakbyśmy mieli do wyboru Murinho i Kazka to bym się zastanowił. Ale zejdżmy na ziemię. Póki co Maaskant nie schodzi z pensji. Więc pewnie wyboru nie ma. A jak będzie to do nas przyjdzie tylko jakiś odrzut lub wyrób Maaskantopodobny, za ogromna kasę. Gdybyśmy byli bez trenera, to cóż trzeba by zaryzykować. Ale jak mam do wyboru ryzyko z Moskalem i ryzyko z jakimś innym trenerem na dorobku wybieram bez wiekszego zastanowienia Kazka. Nie mam większych zastrzeżeń do jego pracy w ostatnich tygodniach.

I jeszcze słówko. Ja to chyba inne oświadczenia czytam w sprawie Moskala. Gdzie w tym oświadczeniu wypowiadają się w imieniu wszystkich kibiców ? Gdzie jest narzucanie woli Zarządowi Wisły? Gdzie narzucanie woli innym kibicom ? Panowie więcej czytania ze zrozumieniem, a mniej uprzedzeń.
Dobrze napisana petycja, z którą ja jako kibic niezrzeszony ( i mający dotychczas umiarkowanie chłodny stosunek do SKWK) mogę się w pełni identyfikować.
Odpowiedz cytując