Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11774
Stary 21.12.2011, 16:33
Pusiek napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie (tylko proszę bez napinki i z góry przepraszam za lekki offtop), a mianowicie: jak Wy wyszukujecie tych piłkarzy na TM? Oglądacie ich mecze czy tylko lecicie po statach? Może wyciągacie ich z FM-a? Bardzo mnie to ciekawi i zastanawia zarazem. Jeszcze taka mała dygresja: jeśli ktoś patrzy tylko na staty tudzież FMa, to gratuluję odwagi:/....jeżeli już kogoś polecacie, to warto podać jakieś argumenty.Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi
to proste - mamy sieć skautingową, założoną przez Basałaja. Za 10 kandydatur masz gratisowy upload do FMa, za 20 stajesz się senior memberem.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując