Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11773
Stary 21.12.2011, 16:26
Pusiek napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie (tylko proszę bez napinki i z góry przepraszam za lekki offtop), a mianowicie: jak Wy wyszukujecie tych piłkarzy na TM? Oglądacie ich mecze czy tylko lecicie po statach? Może wyciągacie ich z FM-a? Bardzo mnie to ciekawi i zastanawia zarazem. Jeszcze taka mała dygresja: jeśli ktoś patrzy tylko na staty tudzież FMa, to gratuluję odwagi:/....jeżeli już kogoś polecacie, to warto podać jakieś argumenty.Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi

już widzę jak w 90% lub więcej otrzymasz poważne odpowiedzi
Odpowiedz cytując