Ciekawą sprawą jest na pewno fakt, że Wisła rozegrała w tym sezonie już ponad 30 meczów, natomiast taki Inter bodaj niecałe 20. A to tam, a nie u nas podobno(no dobra, na pewno tam

) grają gladiatorzy mogący zasuwać cały mecz. Trzeba wziąć pod uwagę, że polskie zespoły będą grały co raz więcej spotkań i być może zainwestowac w bardzo dobry system odnowy, dietetyków, Wisła Lab
