Mam takie pytanie (tylko proszę bez napinki i z góry przepraszam za lekki offtop), a mianowicie: jak Wy wyszukujecie tych piłkarzy na TM? Oglądacie ich mecze czy tylko lecicie po statach? Może wyciągacie ich z FM-a? Bardzo mnie to ciekawi i zastanawia zarazem. Jeszcze taka mała dygresja: jeśli ktoś patrzy tylko na staty tudzież FMa, to gratuluję odwagi:/....jeżeli już kogoś polecacie, to warto podać jakieś argumenty.Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi
