Wyświetl pojedynczy post
Pusiek
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11772
Stary 21.12.2011, 16:05
Mam takie pytanie (tylko proszę bez napinki i z góry przepraszam za lekki offtop), a mianowicie: jak Wy wyszukujecie tych piłkarzy na TM? Oglądacie ich mecze czy tylko lecicie po statach? Może wyciągacie ich z FM-a? Bardzo mnie to ciekawi i zastanawia zarazem. Jeszcze taka mała dygresja: jeśli ktoś patrzy tylko na staty tudzież FMa, to gratuluję odwagi:/....jeżeli już kogoś polecacie, to warto podać jakieś argumenty.Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Pusiek : 21.12.2011 o godz. 16:08.
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły - mówi Kuba Błaszczykowski


STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
Odpowiedz cytując