Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52748
Stary 21.12.2011, 14:50
bkl napisał(a):Wyświetl post
Marvin Bejarano w Wiśle Kraków?
http://.................../viewtopic.php?t=9861
Bzdury.
1.Informacja wisi w internecie już od 2 dni co najmniej, była nawet tutaj wrzucona, ale do bardziej odpowiedniego działu.. Co ciekawe na forum Legii piszą, że Bejarano był przymierzany nie do nas, a właśnie do nich
2.W grudniu Bejarano kończy sie kontrakt z Petroleo i bedzie do wzięcia za darmo, a nie jakies wymyslone 250 tys.dolarów ;]
Odpowiedz cytując