bkl napisał(a):

Bzdury.
1.Informacja wisi w internecie już od 2 dni co najmniej, była nawet tutaj wrzucona, ale do bardziej odpowiedniego działu.. Co ciekawe na forum Legii piszą, że Bejarano był przymierzany nie do nas, a właśnie do nich

2.W grudniu Bejarano kończy sie kontrakt z Petroleo i bedzie do wzięcia za darmo, a nie jakies wymyslone 250 tys.dolarów ;]