Dariook napisał(a):

|
No i te jego 171 cm wzrostu...
|
Dobre dobre....to nie stoper kolego, czy wysuniety napastnik...
Moze Bunoza na lewa? Bo co niektorzy proponowali go na te flanke...tyle ze nie wiedza, ze owszem gral na lewej obronie kiedys, ale to bylo przed "momentem kiedy wystrzelil do gory....ze wzrostem oczywiscie" urosł iles tam cm w bardzo krotkim czasie i od tamtej pory gral na stoperze (mowa oczywiscie o jego poprzednim klubie)
Co do tematu, to moim zdaniem obronca boczny powinien byc niski, bez przesady, ale poprostu niski, nie jakies tam chucherko (czy jak to sie tam pisze), bo wiadomo jak sie w naszej lidze gra...nie powinien byc wysoki bo im wyzszy tym gorzej z koordynacja (tak wiem sa wyjatki...) Bo pozniej chociazby taki Sobota trafi na naszego bocznego co ma 190 cm i zrobi z niego wiatrak.
Co do zawodnika to nie oceniam, bo go nie widzialem w zadnym spotkaniu, a filmik na YT mozna zmontowac kazdemu.
PS. jezeli transfer na lewa obrone, to zawodnik ktory bedzie wzmocnieniem i bedzie w podstawowy sklad, bo bez sensu kupowac kogos kto bedzie podobnej klasy jak zawodnicy aktualnie grajacy w Wisle na tej pozycji