|
moim zdaniem Wisła powinna się o Arka postarać, dla niego to też najwygodniejsze rozwiązanie. Nie wiem czy Jego żona nadal jest związana z pewną restauracją w Krakowie, myślę że mógłby wrócić.
Turcy nie chcą przedłużyć, ale podobno Arek też już chciał wracać. A może nadal u nas grać i być naszym Żewłakowem oraz uczyć Czekaja. A na rezerwę Chavez, Bunoza i Diaz. Jaliensowi podziękować.
|