Wyświetl pojedynczy post
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#848
Stary 21.12.2011, 12:46
Pomóżcie proszę! Nie mam pojęcia jak długo będzie trwał ten koszmar, który zafundowali nam, graczom EA Sports. Czy macie jakąś poradę dla tych co nie mogą zagrać w Fifę 12 przez to ciągłe rozłączanie się? Nie mogę korzystać z trybu Ultimate Team i zadań czasowych. Miał ktoś taki problem i go rozwiązał Mowa oczywiście o konsoli PS3.
Odpowiedz cytując