Pomóżcie proszę! Nie mam pojęcia jak długo będzie trwał ten koszmar, który zafundowali nam, graczom EA Sports. Czy macie jakąś poradę dla tych co nie mogą zagrać w Fifę 12 przez to ciągłe rozłączanie się? Nie mogę korzystać z trybu Ultimate Team i zadań czasowych. Miał ktoś taki problem i go rozwiązał

Mowa oczywiście o konsoli PS3.