Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1879
Stary 21.12.2011, 12:31
adas123 napisał(a):Wyświetl post
Bawią mnie takie ankiety absolutnie,ale jak widzę,że tuż za Maorem jest Wolski to padam ze śmiechu.
A ja padam ze śmiechu jak widze takie zaślepienie jak twoje. Zobacz w ilu meczach w rundzie jesiennej Ekstraklasy grał Melikson, ile strzelił bramek, ile miał asyst. Potem zobacz to samo u takiego Wolskiego i powiedz mi co śmiesznego jest w tym że jest wyżej w klasyfikacji?

Wiadomo, że takie ankiety są o dupe rozbić, ale akurat w tym przypadku patrząc obiektywnie to Wolski lepiej się prezentował. W dużym stopnie przez kontuzje Maora, ale jednak.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 21.12.2011 o godz. 12:35.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując