adas123 napisał(a):

|
Bawią mnie takie ankiety absolutnie,ale jak widzę,że tuż za Maorem jest Wolski to padam ze śmiechu.
|
A ja padam ze śmiechu jak widze takie zaślepienie jak twoje. Zobacz w ilu meczach w rundzie jesiennej Ekstraklasy grał Melikson, ile strzelił bramek, ile miał asyst. Potem zobacz to samo u takiego Wolskiego i powiedz mi co śmiesznego jest w tym że jest wyżej w klasyfikacji?
Wiadomo, że takie ankiety są o dupe rozbić, ale akurat w tym przypadku patrząc obiektywnie to Wolski lepiej się prezentował. W dużym stopnie przez kontuzje Maora, ale jednak.