|
mnie tam do czerwonych kartek za głupie interwencje w polu karnym, albo do samobójów nie tęskno. Owszem, szanuję Głowę za te lata w Wisle, ale wcale za nim n ie tęsknię
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|