nesta napisał(a):

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html
Wiec to prawda. Valx zaraz po nowym roku powinien rezerwowac bilety i leciec do Turcji! Polozyc przed Glowackim propozycje dlugiego, "dozywotniego" kontraktu, zaoferowac jeden z najwyzszych kontraktow w Polsce i zrobic wszystko aby w czerwcu wrocil do Wisly.
|
Nie chce Głowackiego w Wiśle. Kontuzjogenny, stary jak na piłkarza i też popełniający wiele błędów. Chcę takie transfery, które pozwolą nam powalczyć ze Standardem, a nie z ligowymi średniakami.