888 napisał(a):

Choćby to, że zacznijmy sponsorować nasz klub (frekwencja jest żałosna), a nie wspomagajmy naszych wrogów. Co Ci kuwa z tej głupiej zabawy? Będziesz się jarał dzień, że zobaczysz tam czarka a potem o tym zapomnisz - jak wszyscy. Czakowi to pewnie zwisa i powiewa ten cały sztucznie pompowany konkurs. A wrogowie się cieszą, bo wpadło 10 000 kliknięć z Krakowa i jakaś fujara z wawy dostanie premie i kupi sobie karnet na legie. Jak Ci się tak nudzi, że wchodzisz na onet, to może poświęć ten czas Wiśle w produktywny sposób
|
No nie... znalazł sie prawy i sprawidliwy nie oglądający tvn, nie czytający onetu i wyborczej. Nie chcesz głosować to ....a nie głosuj, może nie mieści ci sie to w głowie ale są tacy których interesują takie konkursy
Ja .......e na tym forum nie da sie już nic napisać raz na miesiąc żeby nie znalazł się jakiś wielki kibic któremu coś nie pasi. Na jakiej podstawie twierdzisz że nie wspieram klubu? Bo wejde na onet poczytać wiadomości sportowe?