Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52736
Stary 21.12.2011, 11:06
Baala napisał(a):Wyświetl post
Nie przekonuje mnie ten Boliwijczyk zupełnie. Nawet powiem wprost zapowiada sie na przeciętnego góra poziom Diaza. Zresztą ja uważam że potrzebujemy lewego obrońce odrazu do pierwszego składu. Sprowadzanie przeciętniaka z Ameryki Płd. w okienku zimowym to głupota, gość nigdy na oczy nie widział śniegu i nie czuł pewnie temperatury poniżej 10 stopnii. Niby Diaz przychodził do nas też zimą, ale on nie był szykowany wtedy na pierwszego DL w klubie, Marcelo za to co by nie mówić to była dobra marka na tamtym kontynencie. Bejarano niby gra w reprezentacji, ale co to za gra ogony z drużynami typu Łotwa czy 90 minut w meczu z Meksykiem gdzie Boliwia piątkę dostaje. Dodatkowo jakiś wątły fizycznie więc trudno mi uwierzyć że poradzi sobie w naszej lidze siłowej.
Nie ma to jak ocena piłkarza po filmiku na youtube
Odpowiedz cytując