Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AndyWiślak
Member
Od: 08.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
52735
21.12.2011, 11:01
Co myślicie o Głowackim? Podobno ma być do wzięcia za darmo w czerwcu.
AndyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AndyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez AndyWiślak