Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52733
Stary 21.12.2011, 10:41
Nie przekonuje mnie ten Boliwijczyk zupełnie. Nawet powiem wprost zapowiada sie na przeciętnego góra poziom Diaza. Zresztą ja uważam że potrzebujemy lewego obrońce odrazu do pierwszego składu. Sprowadzanie przeciętniaka z Ameryki Płd. w okienku zimowym to głupota, gość nigdy na oczy nie widział śniegu i nie czuł pewnie temperatury poniżej 10 stopnii. Niby Diaz przychodził do nas też zimą, ale on nie był szykowany wtedy na pierwszego DL w klubie, Marcelo za to co by nie mówić to była dobra marka na tamtym kontynencie. Bejarano niby gra w reprezentacji, ale co to za gra ogony z drużynami typu Łotwa czy 90 minut w meczu z Meksykiem gdzie Boliwia piątkę dostaje. Dodatkowo jakiś wątły fizycznie więc trudno mi uwierzyć że poradzi sobie w naszej lidze siłowej.
Odpowiedz cytując