flamengista napisał(a):

Poziom wczorajszej dyskusji pobił wszystkie rekordy. Pikował aż na sam dół Rowu Mariańskiego.
Jak jeszcze raz zobaczę tu wpisy o ś,, to przywalę bana. Jedyny Ś. tolerowany na chwilę obecną w tym wątku to Św. Mikołaj i to tylko dlatego że idą Święta.
|
Jakieś wiarygodne źródło odnośnie Św. Mikołaja?
Na oficjalnej nic nie ma :(