Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52732
Stary 21.12.2011, 10:36
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Poziom wczorajszej dyskusji pobił wszystkie rekordy. Pikował aż na sam dół Rowu Mariańskiego.

Jak jeszcze raz zobaczę tu wpisy o ś,, to przywalę bana. Jedyny Ś. tolerowany na chwilę obecną w tym wątku to Św. Mikołaj i to tylko dlatego że idą Święta.
Jakieś wiarygodne źródło odnośnie Św. Mikołaja?
Na oficjalnej nic nie ma :(
Ostatnio edytowane przez Dariook : 21.12.2011 o godz. 10:39.
Odpowiedz cytując