TOMEK 11 napisał(a):

na YT ma długą kompilacje
http://www.youtube.com/watch?v=qFkKoJQ-6Gc
ciężko wyciągać jakieś wnioski , tym bardziej ze to tylko liga boliwijska , natomiast co już widać to duża szybkość , wysoka technika użytkowa , mocny strzał . Nie ma w Polsce Polaka na lewą obronę , więc tylko kwestia czasu aż pojawi się w klubie kolejny obcokrajowiec na tą pozycję . Czy będzie lepszy niż poprzednicy ? chyba nie może prezentować klasy gorszej od Diaza ( na lewej ) czy Paljica .