Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów
Offline
#
3975
21.12.2011, 00:56
To ja jeszcze mp4 z sony ze stacją dokującą probuję sprzedać - jakby ktoś chciał z forum twsd to duuużo można z tej ceny urwać
http://allegro.pl/sony-mp4-e444-stac...008506279.html
Polerowanie lakieru samochodowego | Auto SPA Kraków | Auto Detailing Kraków
Bo najlepsze rzeczy rodzą się z pasji!
miba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miba
Odwiedź stronę domową użytkownika miba!
Znajdź inne posty napisane przez miba