Gwiaździsty napisał(a):

|
Tylko, że zanim zagraliśmy z Apoelem, już w lidze graliśmy kichę i to od pierwszego meczu z Widzewem w Łodzi (1:1). Słabe przygotowanie do sezonu a nie morale. Morale swoją drogą po Apoelu dobiło drużynę, która była fatalnie przygotowana do sezonu.
|
zapominasz jakim składem graliśmy i z jakim nastawieniem(żeby sobie krzywdy przed Apoelem nie zrobić, to gramy na pół gwizdka i meczymy 1:0) Realna siła druzyny widoczna była tylko w Poznaniu z Amiką Wronki.