Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9932
Stary 21.12.2011, 00:11
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że zanim zagraliśmy z Apoelem, już w lidze graliśmy kichę i to od pierwszego meczu z Widzewem w Łodzi (1:1). Słabe przygotowanie do sezonu a nie morale. Morale swoją drogą po Apoelu dobiło drużynę, która była fatalnie przygotowana do sezonu.
zapominasz jakim składem graliśmy i z jakim nastawieniem(żeby sobie krzywdy przed Apoelem nie zrobić, to gramy na pół gwizdka i meczymy 1:0) Realna siła druzyny widoczna była tylko w Poznaniu z Amiką Wronki.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując