|
takie ceny jak byly na Twente juz sie nie powtorza bo jak jest wyzej napisane nikt nie spodziewal sie dalszej gry w pucharach no i jeszcze pare czynnikow sie zlozylo na te obnizke miejmy nadzieje ze ceny beda jednak nizsze niz na Odense bo wtedy rzeczywiscie przesadzili (100 zl na E jak pamietam)
|