Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
czarnyalibaba
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
6746
20.12.2011, 23:08
Mauro tutaj wspomina występy w Wiśle:
http://www.youtube.com/watch?v=4Jr1A...eature=related
czarnyalibaba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czarnyalibaba
Znajdź inne posty napisane przez czarnyalibaba