FraMat Lepiej żeby Biton i Diaz wykorzystali swoje doświadczenie na boisku niż sztab który jeszcze niewiadomo czy przetrwa do meczu ze Standardem.Może Moskal by ich wysłuchał ale nowy szkoleniowiec raczej będzie chciał żeby to był jego debiut w pucharach. Więc raczej wątpliwe by nowy trener korzystał z rad zawodników których za bardzo nie kojarzy