Wyświetl pojedynczy post
sorin320
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#543
Stary 20.12.2011, 22:05
witam ;] słyszeliście coś może o słowackiej Oscadnicy. Wybieramy sie tam ekipom ale szczerze powiedziawszy w ciemno, tzn mamy domek ale nikt tam jeszcze z nas nie był. Dzieki za odp ;]
Odpowiedz cytując