Temat
:
Turystyka - miejsca, atrakcje, dojazd, noclegi, kuchnia, ceny, zwyczaje [ zbiorczy]
Wyświetl pojedynczy post
sorin320
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
543
20.12.2011, 22:05
witam ;] słyszeliście coś może o słowackiej Oscadnicy. Wybieramy sie tam ekipom ale szczerze powiedziawszy w ciemno, tzn mamy domek ale nikt tam jeszcze z nas nie był. Dzieki za odp ;]
sorin320
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sorin320
Znajdź inne posty napisane przez sorin320