Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.12.2011, 21:11
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Co do giełdy to tacy sami handlorze jak w komisach,nawet gorsi.
Wiekszosc osob na rybitwach to handlarze,czasem osoba prywatna.
Najlepiej szukac autka na otomoto/allegro od osoby prywatnej i tu juz jest wyscig jak faktycznie autko jest zadbane i godne polecenia.
powiem wam jak ciekawostke szukalem we wrześniu 3 letniego PASSATA B6 KOMBI ,NA ALLLEGRO I na innych serwisach przewalaja sie tego tony ,majac znajomosci w serwisie na ZAKOPIANCE sprawdzilem przez miesiac około 20 ceny wachaly sie za ten sam rocznik silnik itp o 10 tys ,ale auta dobrego nie znalazłem ,same sprowadzane zlomy ,doszlem do oczywistego wniosku kto sprzedaje 3 letnie auto ? albo bogata osoba i idą po znajomosci albo handlarze którzy sprowadzaja zlomy
w koncu kupilem nowe auto w serwisie z jazd probnych ale inny model ,tak wiec 3 letnie auto bardzo ciężko jest kupić
Odpowiedz cytując