Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#678
Stary 20.12.2011, 18:31
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To się nazywa kibic . Niby dlaczego mistrza nie będzie? Śląska będą kręcić żeby mistrzem została Legia. A do Legii mamy 6 pkt. i mecz u siebie. Więc wszystko zależy od nas i pitolenie ze mamy 10% szans na mistrzostwo to wyraz braku orientacji w temacie. Co kibicowi nie przystoi. Gdybyśmy nie tracili frajersko punktów bylibyśmy liderem z dużą przewagą. Obecnym składem jesteśmy w stanie wygrać wszystkie mecze. Trzeba tylko grać w piłkę a nie odstawiać maniany jak za Roberta. Kazek już wie jak zmusić gwiazdeczki do biegania. Starą sprawdzoną metodą, nie chce ci się/nie masz siły biegać to sobie usiądź i odpocznij. Od tego jest ława.

Jeżeli Moskal zostanie to na 90% mistrzostwo będzie dla Wisły. Nawet transferów nie bardzo potrzeba, wystarczy wydobyć i wykorzystać potencjał który mamy. Czyli spowodować sytuację kiedy każdy zawodnik czuje sie odpowiedzialny za wynik i nie ogląda się na innych. Tylko tyle i aż tyle. I nie ma to nic wspólnego z warsztatem trenerskim tylko z umiejętnością motywacji, umiejętnością wtłuczenia do głowy grajków że potrafią grać w piłkę jeżeli im zależy oraz uświadomienia ze przegrywając w lidze jako Wiślacy przynoszą wstyd samym sobie. Kto wygrał ligę rok temu? Dało się ? Skoro potrafili poklepać Twente to kogo mamy się bać w lidze? Tylko trzeba zap....ać od pierwszej do ostatniej minuty, a nie przez godzinę plaża a na koniec wszyscy do przodu kontra i w ....ę. Wiadomo że wszystko może sie zdarzyć, ale Mistrzostwo ma być dla Wisły naturalne.
Gdyby gdyby gdyby
90% szans na mistrza przy stracie 10pkt do dotąd równo grającego Śląska i zaledwie 13 grach do końca. Bardzo mocne słowa moim zdaniem.
Widmo Smudy zaczyna straszyć coraz bardziej
Odpowiedz cytując