Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 20.12.2011, 17:48
Półtorak powinien być w miarę słodki i mocny..
Takich rarytasów nie miałem jeszcze okazji pić (tylko trójniaki i czwórniaki), ale zapewne najlepiej na ciepło..
Dodawać coś do póltoraka (cola itp.)to istna profanacja tego szlachetnego napitku No chyba, że jakieś goździki, cynamon, wanilię, czy skórke pomarańczy ..
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 20.12.2011 o godz. 17:59.
[][][][]> T S W <[][][][]
Odpowiedz cytując