Półtorak powinien być w miarę słodki i mocny..
Takich rarytasów nie miałem jeszcze okazji pić (tylko trójniaki i czwórniaki), ale zapewne najlepiej na ciepło..
Dodawać coś do póltoraka (cola itp.)to istna profanacja tego szlachetnego napitku

No chyba, że jakieś goździki, cynamon, wanilię, czy skórke pomarańczy ..