Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6744
Stary 20.12.2011, 17:31
Nasz Mauro ? Zmizerowany jakiś

Emerytura w Peru. Brzmi nieżle.

http://www.rpp.com.pe/2011-12-18-mau...ia_432846.html

A tu chyba pełniejsza wersja telewizyjnego szoł

http://www.youtube.com/watch?v=15nBO...eature=related

Jak ktoś czai hiszpanski niech napisze co on tam mówił.

Łza się w oku kręci...




Ps. Tylko nie piszcie, ze dobrze by było jakby wrócił


Edit: PlacekTSW : drugi materiał gdzieś od 1:50.
Ostatnio edytowane przez Elefant : 20.12.2011 o godz. 19:21.
Odpowiedz cytując