Nasz Mauro ? Zmizerowany jakiś
Emerytura w Peru. Brzmi nieżle.
http://www.rpp.com.pe/2011-12-18-mau...ia_432846.html
A tu chyba pełniejsza wersja telewizyjnego szoł
http://www.youtube.com/watch?v=15nBO...eature=related
Jak ktoś czai hiszpanski niech napisze co on tam mówił.
Łza się w oku kręci...
Ps. Tylko nie piszcie, ze dobrze by było jakby wrócił
Edit: PlacekTSW : drugi materiał gdzieś od 1:50.