Radwi napisał(a):

Pawnowie,
jestem laikiem - Alfa Romeo 156 JTD, po wlozeniu kluczyka i przekreceniu samochod nie reaguje - nie wlaczaja sie kontrolki, rozrusznik nie kreci - od czego zaczac sprawdzanie? aku, bateria od kluczyka, zrabana stacyjka czy cos innego?
|
Na 99.9% to padł akumulator,spróbuj go naładować na nowo.
a tu masz adres stronki gdzie znajdziesz wiele ciekawych rzeczy na temat Alfy
http://www.forum.alfaholicy.org/