Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11754
Stary 20.12.2011, 15:16
http://www.transfermarkt.de/de/eduar...ler_89718.html

Heh jak pisałem o nim 2-3 lata temu po któryms turnieju w Toulonie to kosztował jeszcze, bodaj 300tyś euro i grał w Cobreloa..Teraz w Universidad de Chile ostro strzela i asystuje, ale kosztuje już 6 mln euro Ciekawe, gdzie będzie grał w Europie..

Tom za 1,5 mln to za drogo..Pól z tego i pewnie grałby u nas..
[][][][]> T S W <[][][][]
Odpowiedz cytując