Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7519
Stary 20.12.2011, 14:47
Osobiście jestem ciekaw jakie ceny będa na Liege.To jest pierwszy mecz od Apoelu na którym można liczyć na poważną frekwencje.Wątpie żeby ceny z Twente utrzymali,ale o ile nie przesadzą,liczę na grubo ponad 20tys.Żeby A i B przestały tak pustkami świecić na chociaż jeden mecz
Odpowiedz cytując