AgresywnyChomik napisał(a):

|
Co do Baszcza, nie wiadomo ile mu placi po powrocie Wojciechowski a tu sie zgodzimy ze on lubi przeplacic.
|
Baszczyński zarabia w Polonii 80 tyś zł miesięcznie, co w przeliczeniu na Euro daje 240tyś euro/rocznie. Dla przypomnienia, nasz holenderski gwiazdor Lamey zarabia 350 tyś Euro. Jego kolega Jaliens 400 tyś euro (co widać zwłaszcza przy zaangażowaniu) .