Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.12.2011, 13:48
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Co do Baszcza, nie wiadomo ile mu placi po powrocie Wojciechowski a tu sie zgodzimy ze on lubi przeplacic.
Baszczyński zarabia w Polonii 80 tyś zł miesięcznie, co w przeliczeniu na Euro daje 240tyś euro/rocznie. Dla przypomnienia, nasz holenderski gwiazdor Lamey zarabia 350 tyś Euro. Jego kolega Jaliens 400 tyś euro (co widać zwłaszcza przy zaangażowaniu) .
Odpowiedz cytując