Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

Zgadza się, niech kupują wuwuzele i klaszczą po bramkach!
Kibice to zło konieczne, klub to korporacja a Moskal moze i byłby dobrym trenerem, gdyby nie kibicował Wiśle i urodził się poza Polską. Im dalej, tym lepiej.
|
Tak, kibice maja dbac o kolorystyke trybun, zapewnic staly doplyw pieniedzy do klubu a nie mieszac sie do wydawania pieniedzy (kropka).
Zawsze chodzi o tzw "bigger picture" Czy Moskal jest/bedzie dobrym trenerem tego nie wiem i Ty tez nie. Co daje nam pozostawienie Pana Kazimierza na miejscu gdzie jest teraz? Moim zdaniem
nic poza oszczednoscia poniewaz ciagle placimy Maaskantowi a Kaziu pewnie bierze to samo co wczesniej w imie milosci do klubu.
Dla mnie decyzja o pozostawieni Moskala na stanowisku trenera daje jasne przeslanki:
- klub sam sie kryje bo jakos nie widze nagonki na Moskala jezeli nie zdobedziemy mistrzostwa, nie zakwalifikujemy sie do pucharow.
- wspomniana wyzej oszczednosc.
- Smuda is coming home.
Cytat:
|
To w takim razie mamy Lameya zamiast Baszczyńskiego, czyli zawodnika o klasę gorszego, a za Głowackiego szkoda nawet pisać.
|
Nie uwierze ze Baszczynski czy Glowacki nie chcieli wyjechac, to byly ich ostatnie szanse na naprawde sensowne pieniadze.
Co do Baszcza, nie wiadomo ile mu placi po powrocie Wojciechowski a tu sie zgodzimy ze on lubi przeplacic.