Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#672
Stary 20.12.2011, 13:07
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
Zgadza się, niech kupują wuwuzele i klaszczą po bramkach!
Kibice to zło konieczne, klub to korporacja a Moskal moze i byłby dobrym trenerem, gdyby nie kibicował Wiśle i urodził się poza Polską. Im dalej, tym lepiej.
Tak, kibice maja dbac o kolorystyke trybun, zapewnic staly doplyw pieniedzy do klubu a nie mieszac sie do wydawania pieniedzy (kropka).

Zawsze chodzi o tzw "bigger picture" Czy Moskal jest/bedzie dobrym trenerem tego nie wiem i Ty tez nie. Co daje nam pozostawienie Pana Kazimierza na miejscu gdzie jest teraz? Moim zdaniem nic poza oszczednoscia poniewaz ciagle placimy Maaskantowi a Kaziu pewnie bierze to samo co wczesniej w imie milosci do klubu.

Dla mnie decyzja o pozostawieni Moskala na stanowisku trenera daje jasne przeslanki:
- klub sam sie kryje bo jakos nie widze nagonki na Moskala jezeli nie zdobedziemy mistrzostwa, nie zakwalifikujemy sie do pucharow.
- wspomniana wyzej oszczednosc.
- Smuda is coming home.

Cytat:
To w takim razie mamy Lameya zamiast Baszczyńskiego, czyli zawodnika o klasę gorszego, a za Głowackiego szkoda nawet pisać.
Nie uwierze ze Baszczynski czy Glowacki nie chcieli wyjechac, to byly ich ostatnie szanse na naprawde sensowne pieniadze.
Co do Baszcza, nie wiadomo ile mu placi po powrocie Wojciechowski a tu sie zgodzimy ze on lubi przeplacic.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 20.12.2011 o godz. 13:23.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując