Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6740
Stary 20.12.2011, 11:49
Z tego co pamiętam to panowie Falk i Gryźlak to już drugi raz zostali zwolnieni, za pierwszym razem z Ochalikiem. Coś więcej na ten temat ? News na prawdę godny strony głównej Mistrza Polski... .
Odpowiedz cytując