Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6739
Stary 20.12.2011, 11:43
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Paweł potrafi strzelać gole w sytuacjach, z którymi mają problemy Genkov i Biton - dlatego jest to dobra opcja.
Wolę Jego, niż dzieciaka z Tychów.
On tak potrafi strzelać gole,że na 4 setki zdobędzie jedną bramkę.
I przyjdzie "zbawienie" jak po powrocie Żurawia,co może z 3 bramki strzelił.Wolę "młodego dzieciaka" ale innego,nie z Tychów.Mamy budować drużynę a nie ściągać z powrotem piłkarzy którzy przesiadują mecze na ławce w jakiejś lidze tureckiej,ba Brożek nawet na ławce nie przesiaduje.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując