|
Mnie najbardziej fascynuje wręcz upór z jakim lansowane są opinie, że nasi przeciwnicy grali zawsze w rezerwowych składach. Ciągle tylko zastanawia mnie jedno - dlaczego to, że najbardziej rezerwowy skład w pucharach wystawialiśmy my ( z konieczności nie z wyboru) jest tak uporczywie pomijane? Gdzieś jest problemem wystawienie 3 zmienników. U nas obronę kleci się naprędce z aktualnie zdrowych zawodników - bez względu na ich nominalne pozycje i cisza... W środku pola właściwie przez całą rundę mamy eksperymenty bez 3 a później 2 kluczowych zawodników i cisza....
|