Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3295
Stary 20.12.2011, 07:11
Mnie najbardziej fascynuje wręcz upór z jakim lansowane są opinie, że nasi przeciwnicy grali zawsze w rezerwowych składach. Ciągle tylko zastanawia mnie jedno - dlaczego to, że najbardziej rezerwowy skład w pucharach wystawialiśmy my ( z konieczności nie z wyboru) jest tak uporczywie pomijane? Gdzieś jest problemem wystawienie 3 zmienników. U nas obronę kleci się naprędce z aktualnie zdrowych zawodników - bez względu na ich nominalne pozycje i cisza... W środku pola właściwie przez całą rundę mamy eksperymenty bez 3 a później 2 kluczowych zawodników i cisza....
Odpowiedz cytując