Temat
:
Jak gra Standard Liege? - skład, system gry, stałe fragmenty itp.
Wyświetl pojedynczy post
zig
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
12
20.12.2011, 01:51
ciekawy wywiad:
http://www.weszlo.com/news/8903-Lege...mowie_z_Weszlo
zig
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zig
Znajdź inne posty napisane przez zig