|
No ciekawe, ciekawe.. Ludzie kierujcie się w życiu, choćby kibicowskim, jakimiś zasadami, są rzeczy ważniejsze niz pieniądze( dla Franka nie) czy sukcesy (dla was nie)..
W drugą stronę tez nie przesadzajmy.. Peany śpiewane ostatnio na cześć Baszcza też były przesadzone, mimo wszystko poszedł do "wrogiej" Polonii, wystaczyło raz krzyknąć "Baszczu z nami, kibicami" i tyle..A nie poswięcać doping, dla gościa który powiedział, że: "chciał tu zdobyc bramkę, żeby sie pokazać"..Szkoda, że nie on ją zdobył, bo może trochę tego cukru mniej następnym razem by się posypało..
[][][][]> T S W <[][][][]
|