Kaziu jako fan Barcy powinien to poczytać, czyli jak podkręcać gwiazdy, jak wylać "gwiazdeczki", jaką wartość ma gra bez piłki (inteligentne bieganie) itp.
http://www.sport.pl/pilka/1,123132,1...Barcelone.html
Kaziu na 90%...
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664