Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
Od: 01.2011
Offline
#
1866
19.12.2011, 19:40
Drodzy Kibice! Może zorganizujmy się jakoś i zagłosujmy na Czarka w głosowaniu onet-u na najlepszą 11 rundy. Należy mu się, prawda? Chyba że godzimy się z tym że Borysiuk był lepszym def pomocnikiem... Głosowanie kończy się dzisiaj.
bellic88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bellic88
Znajdź inne posty napisane przez bellic88