Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1866
Stary 19.12.2011, 19:40
Drodzy Kibice! Może zorganizujmy się jakoś i zagłosujmy na Czarka w głosowaniu onet-u na najlepszą 11 rundy. Należy mu się, prawda? Chyba że godzimy się z tym że Borysiuk był lepszym def pomocnikiem... Głosowanie kończy się dzisiaj.
Odpowiedz cytując