Arkas napisał(a):

Jakiś tani kurier może ktoś polecić?
I jak zapakuje przesyłkę w paczkę i pójdę na pocztę żeby mi to wysłali to wyślą kurierem pocztex czy to listonosz zaniesie? Jak to jest?
|
ewentualnie ExpressCouriers - podwykonawca UPS, za paczke krajowa srednio 15zł.
Moja Firma korzysta z ich uslug, takze szczerze polecam
