Verbrecher napisał(a):

|
A co z tym filmem ktory jako pierwszy sie w sieci pojawił zaraz po katastrofie ?widać coś wkońcu na nim czy same teorie spiskowe i domysły internautów ?
|
prokuartura uznała film za autentyczny,na temat strzałów słyszalnych na filmie sie nie wypowiedziała.Pewnie to były korki od szampana które strzelały przypadkiem ............
Zresztą Macierewicza chcą zamknąc........
http://wiadomosci.wp.pl/title,Macier...l?ticaid=1d962