Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.12.2011, 17:33
Verbrecher napisał(a):Wyświetl post
A co z tym filmem ktory jako pierwszy sie w sieci pojawił zaraz po katastrofie ?widać coś wkońcu na nim czy same teorie spiskowe i domysły internautów ?
prokuartura uznała film za autentyczny,na temat strzałów słyszalnych na filmie sie nie wypowiedziała.Pewnie to były korki od szampana które strzelały przypadkiem ............

Zresztą Macierewicza chcą zamknąc........
http://wiadomosci.wp.pl/title,Macier...l?ticaid=1d962
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.12.2011 o godz. 17:48.
Odpowiedz cytując