Arkas napisał(a):

Jakiś tani kurier może ktoś polecić?
I jak zapakuje przesyłkę w paczkę i pójdę na pocztę żeby mi to wysłali to wyślą kurierem pocztex czy to listonosz zaniesie? Jak to jest?
|
Zaglądnij na strone
www.4logis.pl prezsyłki dostarczają przy pomocy DPD. 20 zł za taką zwykłą przesyłkę do 3 kg
A codo poczty to wszystko zalezy od wielkości paczki. Jak paczka mniejsza to listonosz przyniesie a jak większa to przyjedzie samochód ale kurier to nie jest żeby w 24h paczka była na miejscu.