Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24593
Stary 19.12.2011, 16:11
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Jakiś tani kurier może ktoś polecić?
I jak zapakuje przesyłkę w paczkę i pójdę na pocztę żeby mi to wysłali to wyślą kurierem pocztex czy to listonosz zaniesie? Jak to jest?
Zaglądnij na strone www.4logis.pl prezsyłki dostarczają przy pomocy DPD. 20 zł za taką zwykłą przesyłkę do 3 kg

A codo poczty to wszystko zalezy od wielkości paczki. Jak paczka mniejsza to listonosz przyniesie a jak większa to przyjedzie samochód ale kurier to nie jest żeby w 24h paczka była na miejscu.
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 19.12.2011 o godz. 16:20.
Odpowiedz cytując