FraMat napisał(a):

|
brakuje Ci machania rękami na boisku? Bo mnie, nie.
|
Co tam machanie rekami - wazne, ze potrafił strzelac bardzo wazne bramki nawet gdy marnowal wiele okazji. Ja nie chcialem odejscia Brozka - chciałem go widziec razem w ataku z Genkowem. Na pewno bym sie cieszył gdyby wrocił do Nas spowrotem - Arek Głowacki takze (ale to moze w niedalekiej przyszlosc). Niechciałbym aby powtorzyła sie sytuacja z Baszczynskim.