Smyrgu napisał(a):

|
jesli brac na serio plan przygotowan do rundy wiosennej to ja wnioskuje ze Kazek zostaje...
|
To nie do końca tak, czytając wywiad z Kazimierzem Moskalem, na pytanie o przygotowanie do nowej rundy, Moskal odpowiada tak:
Kazimierz Moskal napisał(a):
Plany przygotowań były ustalone jakiś czas temu. Zaczynamy 12 stycznia, 13 wyjeżdżamy na pierwszy obóz do Hiszpanii, później wracamy do Krakowa na dwa dni i ruszamy na kolejny obóz do Portugalii. Rozegramy pięć sparingów.
|
Czyli bez względu na zmianę trenera, czy też właśnie awans do 1/16 LE plany przygotowań do rundy wiosennej zostały już dawno zaklepane.
Więc, rozumuję to tak, że jeżeli nowy trener jednak przyjdzie przykładowo od 1 stycznia to i tak ten plan nakreślony wcześniej zostanie zrealizowany.
Jedyną niewiadomą na dzień dzisiejszy pozostają sparingpartnerzy pierwszego obozu, mam nadzieję, że po losowaniu poczyniono jakieś starania abyś my zagrali z kimś kto preferuje podobny futbol do Standartu Liege.