Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#662
Stary 19.12.2011, 13:54
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
jesli brac na serio plan przygotowan do rundy wiosennej to ja wnioskuje ze Kazek zostaje...
To nie do końca tak, czytając wywiad z Kazimierzem Moskalem, na pytanie o przygotowanie do nowej rundy, Moskal odpowiada tak:

Kazimierz Moskal napisał(a):

Plany przygotowań były ustalone jakiś czas temu. Zaczynamy 12 stycznia, 13 wyjeżdżamy na pierwszy obóz do Hiszpanii, później wracamy do Krakowa na dwa dni i ruszamy na kolejny obóz do Portugalii. Rozegramy pięć sparingów.
Czyli bez względu na zmianę trenera, czy też właśnie awans do 1/16 LE plany przygotowań do rundy wiosennej zostały już dawno zaklepane.

Więc, rozumuję to tak, że jeżeli nowy trener jednak przyjdzie przykładowo od 1 stycznia to i tak ten plan nakreślony wcześniej zostanie zrealizowany.
Jedyną niewiadomą na dzień dzisiejszy pozostają sparingpartnerzy pierwszego obozu, mam nadzieję, że po losowaniu poczyniono jakieś starania abyś my zagrali z kimś kto preferuje podobny futbol do Standartu Liege.
Odpowiedz cytując