|
Nie wiem jak wy, ale ja bym się załamał widząc Pawła w Polsce, w innej koszulce niż Wiślacka. Wiadomo, że to nie był ideał - w kwestiach piłkarskich ustępował Żurawskiemu i Frankowskiemu, w kwestiach przywiązania do klubu, większosć wyżej ceni chociażby Baszcza, Głowackiego i Sobola. Ale jednak spędził w naszym klubie ponad 10 lat, dał nam mnóstwo powodów do radości i ja osobiście chętnie zobaczyłbym go jeszcze przy R22.
Mam nadzieje,że to tylko plotki.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|