Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6733
Stary 19.12.2011, 13:49
Nie wiem jak wy, ale ja bym się załamał widząc Pawła w Polsce, w innej koszulce niż Wiślacka. Wiadomo, że to nie był ideał - w kwestiach piłkarskich ustępował Żurawskiemu i Frankowskiemu, w kwestiach przywiązania do klubu, większosć wyżej ceni chociażby Baszcza, Głowackiego i Sobola. Ale jednak spędził w naszym klubie ponad 10 lat, dał nam mnóstwo powodów do radości i ja osobiście chętnie zobaczyłbym go jeszcze przy R22.

Mam nadzieje,że to tylko plotki.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując