Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6732
Stary 19.12.2011, 13:43
Ktoś już to zrobił..
Prośba do "internetowych propagandzistów" z naszej strony, nie piszcie wszędzie o tych drugach, jakiś dragoviach itp..Bo raz, że to retoryka wprost przeniesiona z Gazety Wyborczej czy innych medialnych scierw..a dwa stwarzacie obraz wielkiej, gangsterskiej, kartelowej cracovii nie tylko w oczach zwykłych ludzi czytających te artykuły, ale też małolatów, którzy może jeszcze nie wiedzą, na którą stronę pójść..
[][][][]> T S W <[][][][]
Odpowiedz cytując