domin_czyzyny napisał(a):

Paweł potrafi strzelać gole w sytuacjach, z którymi mają problemy Genkov i Biton - dlatego jest to dobra opcja.
Wolę Jego, niż dzieciaka z Tychów.
|
Z całym szacunkiem dla Brożka, ale nie przypominam sobie, żeby Brożek strzelał takie gole z dystansu jak Dudu w spotkaniach z Bełchatowem, czy Twente na wyjeździe. Ostatnim naszym napastnikiem, który potrafił ukąsić rywala z dystansu był Maciek Żurawski.
Co do tematu to Kuba zaliczył asystę przy golu Gundogana w wygranym meczu przez BvB 4:1 z Freiburgiem.