Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18189
Stary 19.12.2011, 10:39
Kiedyś Lechia wywalała Zielińskiego, i funkcje trenera obejmował Kafarski. Lechia zaczeła wygrywać, a już wgl w nowym sezonie pod dyktandem Kafarskiego.

Wisła wywala Moskanta, wstawia "swojego" Moskala, tak jak to Lechia zrobiła z Kafarskim.

Naprawde widzicie gdzieś tu róznice? Jedynie poziom zawodników robi tą różnice.
Ciekawe czy bedziecie jechali po Moskalu jak zacznie przegrywac, bo jednak narazie, to ma On zawodników przygotowanych przez Moskanta.


ps. dodam tylko, że jestem jednym z wiekszych przeciwników Janasa

edit
Janas w Lechii. Kibice : Prima Apriliss?
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez wanciak86 : 19.12.2011 o godz. 12:05.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując